Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Litva-Vilnius: Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi

  • Uverejnené
    10/12/2019
  • Rok
    13/01/2020
  • Odpiranje ponudb
    13/01/2020
  • Oddano
    11/02/2020
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Kraj izvajanja
NUTS code: LT Lietuva
Naslov kupca
NUTS code: LT Lietuva
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
176,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
176,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Nacionalna registracijska številka: 188704927
Poštni naslov: Gedimino pr. 19
Kraj: Vilnius
Koda NUTS: LT
Poštna številka: LT-01103
Krajina: LTU
Kontaktna oseba: Vitalija Jevaišaitė
Glavni naslov: http://www.nzt.lt
Po elektronski pošti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/01/2020 09:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
176,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
176,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: UAB „Asseco Lietuva“
Poštni naslov:
Kraj: Vilnius
Poštna številka:
Krajina: LTU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.