Publications Office of the EU
Poljska-Toruń: Instrumenti za operacijske dvorane - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Toruń: Instrumenti za operacijske dvorane

  • Uverejnené
    12/07/2022
  • Rok
    19/08/2022
  • Oddano
    27/09/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33162200 Instrumenti za operacijske dvorane
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
127,500.72 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
127,500.72 PLN
Referenčna številka ponudbe
W.Sz.Z:TZ-280-60/22
Opis

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mini histero-resektoskopii bipolarnych wykonywanych w znieczuleniu okołoszyjkowym.
1.2. Wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.3. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2 do SWZ) wymagania odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Poštni naslov: ul. Świętego Józefa 53-59
Kraj: Toruń
Koda NUTS: PL
Poštna številka: 87-100
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Glavni naslov: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
127,500.72 PLN
Končna pogodbena vrednost
127,500.72 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: IMS Innovative Medical Solutions Bernaczyk Nowak Sp. j.
Poštni naslov: ul. Piękna 55/1
Kraj: Poznań
Poštna številka: 60-589
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.