Publications Office of the EU
Češka-Pardubice: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Pardubice: Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami

  • Uverejnené
    08/12/2020
  • Rok
    02/02/2021
  • Oddano
    24/05/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Pardubický kraj
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Naslov kupca
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71221000 Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,467,200.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,043,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Pardubický kraj
Nacionalna registracijska številka: 70892822
Poštni naslov: Komenského náměstí 125
Kraj: Pardubice
Koda NUTS: CZ053
Poštna številka: 532 11
Krajina: CZE
Kontaktna oseba: Ing. Kateřina Drahovzalová
Glavni naslov: http://www.pardubickykraj.cz/
Po elektronski pošti:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,467,200.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
3,043,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: Masák & Partner, s.r.o.
Poštni naslov: Rooseveltova 575/39
Kraj: Praha
Poštna številka: 160 00
Krajina: CZE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.