Publications Office of the EU
Poljska-Bielsko-Biała: Storitve zbiranja odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Bielsko-Biała: Storitve zbiranja odpadkov

  • Uverejnené
    14/09/2022
  • Rok
    17/10/2022
  • Odpiranje ponudb
    17/10/2022
  • Oddano
    15/11/2022
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Kraj izvajanja
NUTS code: PL225 Bielski
Naslov kupca
NUTS code: PL225 Bielski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90511000 Storitve zbiranja odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
956,538.70 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
956,538.70 PLN
Referenčna številka ponudbe
DZP.271.38.2022
Opis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi usuwania (w tym odbioru, transportu i utylizacji) wytwarzanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej odpadów medycznych (o symbolach klasyfikacyjnych wg Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 styczna 2020r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz.10): 180101, 180182*, 180102*, 180103*, 180104, 180106*, 180107, 180108*, 180109, 150110*,– w ilości około 180 479 kg (w skali dwunastu miesięcy), w tym:
- Szpital przy ul. Wyzwolenia 18 – 64 340 kg,
- Szpital przy ul. Wyspiańskiego 21 – 82 974 kg,
- Szpital przy ul. Emilii Plater 17 –33 165 kg.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Poštni naslov: ul. Wyzwolenia 18
Kraj: Bielsko - Biała
Koda NUTS: PL225
Poštna številka: 43-300
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Malwina Kamińska
Glavni naslov: http://www.onkologia.bielsko.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/10/2022 10:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
956,538.70 PLN
Končna pogodbena vrednost
956,538.70 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Remondis Medison Sp. z o. o.
Poštni naslov:
Kraj: Dąbrowa Górnicza
Poštna številka: 42-530
Krajina: POL

Uradno ime: Sarpi Dąbrowa Górnicza Sp. z o. o.
Poštni naslov:
Kraj: Dąbrowa Górnicza
Poštna številka: 42-523
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.