Publications Office of the EU
Švedska-Ulricehamn: Pleskarska dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Švedska-Ulricehamn: Pleskarska dela

  • Uverejnené
    02/03/2017
  • Rok
    04/04/2017
  • Odpiranje ponudb
    05/04/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Ulricehamns kommun
Kraj izvajanja
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Naslov kupca
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45442100 Pleskarska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
UPH/2016:29
Opis

Tranemo kommun har behov av ramavtal på löpande måleritjänster.
AFA.12 Beställare:
Tranemo kommun org.nr 212000-1462.
Ulricehamns kommun genomför denna upphandling åt Tranemo kommuns räkning. Upphandlande myndighet: Tranemo kommun.
AFA.22 Objektets läge:
Inom Tranemo kommun.
AFB.33 Anbuds giltighetstid:
Leverantören är bunden av sitt anbud 6 månader efter sista anbudsdag. För det fall upphandlingen blir föremål för överprövning är Leverantören bunden av anbudet fram till och med en månad efter den tid då eventuell överprövning avslutats genom lagakraftvunnen dom.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afussnznfn&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/04/2017 00:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.