Publications Office of the EU
Splošna prenova Albert-Schweitzer-Realschule in Pestalozzi Förderschule - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Splošna prenova Albert-Schweitzer-Realschule in Pestalozzi Förderschule

  • Uverejnené
    20/06/2025
  • Oddano
    14/07/2025
  • Rok
    05/08/2025
  • Odpiranje ponudb
    05/08/2025
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214200 Gradbena dela na šolskih stavbah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
693,774.75 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

V okviru splošne prenove šolske stavbe Albert-Schweizer-Realschule so za gradbene oddelke BA1 - BA 3 potrebna zasteklitev, fasade PFR (sistem jeklenih profilov), zunanja vrata (sistem jeklenih profilov). BA 1 PFR fasada cca. 80 m2 PFR fasada s krošnjami cca. 89 m2 stranski vhod, zunanji vratni element večdelna cca. 7 m2 zunanja stena/stropna obloga cca. 12 m2 čist tek cca. 40 m2 BA 2 PFR fasada cca. 29 m2 zunanji vratni element večdelna cca. 8 m2 zunanja stena/stropna obloga cca. 9 m2 BA 3 zunanji vratni element večdelna cca. 7 m2 zunanji vratni element večdelna cca. 8 m2 zunanji vratni element 1-delna cca. 4 m2 zunanja stenska/stropna obloga cca. 12 m2 Čas izvedbe Skupni ukrep 07.05.2025 - 27.05.2030 Glaziranje, PFR fasada, zunanja vrata (predmet spremembe) 1: BA 1 04.02.2026 - 17.03.2026 Nadaljnje gradbene faze, vse obrti zaključene in odobrene BA 2: 20.11.2026 - 16.06.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Brez ohlapne dodelitve!

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.subreport.de/E36867744
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.subreport.de/E22833613
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
05/08/2025 10:15
Metoda oddaje
Merilo: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Vrsta: price
Opis: 100 % Preis
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
693,774.75 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Poštni naslov:
Kraj: Bonn
Poštna številka: 53119
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Uradno ime: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Kaperich
Poštna številka: 56767
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.