Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Manchester: Storitve nepremičninskih agencij za plačilo ali po pogodbi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Združeno kraljestvo-Manchester: Storitve nepremičninskih agencij za plačilo ali po pogodbi

  • Uverejnené
    14/02/2019
  • Rok
    18/03/2019
  • Preklicano
    30/08/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Manchester City Council
Kraj izvajanja
NUTS code: UKD3 Greater Manchester
Naslov kupca
NUTS code: UKD3 Greater Manchester
Gospodarska panoga (glavna CPV)
70300000 Storitve nepremičninskih agencij za plačilo ali po pogodbi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
14,000,000.00 GBP
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
DN392384
Opis

The commission of a service provider to provide dispersed accommodation for the homeless.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.the-chest.org.uk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/03/2019 11:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.