Publications Office of the EU
Francija-Bordeaux: Storitve, povezane s programsko opremo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Bordeaux: Storitve, povezane s programsko opremo

  • Uverejnené
    13/02/2019
  • Rok
    11/03/2019
  • Preklicano
    20/05/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Epsilon centrale d'achat informatique
Kraj izvajanja
NUTS code: FR France
Naslov kupca
NUTS code: FR France
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
600,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
378,331.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
2019-01
Opis

Assistance, maintenance et évolutions de la solution Solstiss.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2019_XGLYi2rgSe
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/03/2019 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.