Publications Office of the EU
SE-Hässleholm: Zdravstvene storitve v podjetjih - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Hässleholm: Zdravstvene storitve v podjetjih

  • Uverejnené
    02/05/2012
  • Rok
    08/06/2012
  • Oddano
    06/08/2012
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Hässleholms kommun
Kraj izvajanja
NUTS code: SE224 Skåne län
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85147000 Zdravstvene storitve v podjetjih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,300,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
RAM 12/07
Opis

Ekonomiavdelningens Upphandlingsenhet infordrar härmed anbud på företagshälsovård för anställda inom Hässleholms kommun, för Personalavdelningens räkning.
Hässleholms kommun har ca 4 000 anställda, som arbetar inom 13 förvaltningar i en decentraliserad organisation. Kvinnorna utgör 82 %, männen 18 %. Medelåldern bland kommunens anställda är 47 år.
Syftet med upphandlingen är att erbjuda kommunens anställda en företagshäl-ovård med hög kompetens inom följande områden: Arbetsorganisation, beteendevetenskap, ergonomi, medicin, rehabilitering, teknik och hälsa till en rimlig kostnad.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,300,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: HälsoRingen Arbetsliv AB
Poštni naslov: Gärdesvägen 4
Kraj: Hässleholm
Poštna številka: 281 41
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.