Publications Office of the EU
Francija-Cayenne: Storitve nadzorovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Cayenne: Storitve nadzorovanja

  • Uverejnené
    03/02/2020
  • Rok
    14/02/2020
  • Odpiranje ponudb
    17/02/2020
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune de Cayenne
Kraj izvajanja
NUTS code: FRY3 Guyane
Naslov kupca
NUTS code: FRY3 Guyane
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79714000 Storitve nadzorovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
9,741,199.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
19.062.L
Opis

Le présent marché a pour objet la surveillance et la sécurisation de l'Hôtel de Ville de la mairie de Cayenne.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://agysoft.marches-publics.info
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
17/02/2020 00:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
9,741,199.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.