Publications Office of the EU
Nemčija-Eschborn: Storitve nadziranja projektov, razen za gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Eschborn: Storitve nadziranja projektov, razen za gradbena dela

  • Uverejnené
    17/12/2016
  • Rok
    19/01/2017
  • Odpiranje ponudb
    23/01/2017
  • Oddano
    14/03/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79421100 Storitve nadziranja projektov, razen za gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
204,050.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
207,432.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Ziel des Globalvorhabens (GV) „Grüne Innovationszentren für Agrarwirtschaft und Ernährung“ (GIAE) ist die Steigerung von Einkommen kleinbäuerlicher Betriebe, die Förderung von Beschäftigung – insbesondere in der Verarbeitung – und eine Verbesserung der regionalen Versorgung mit Nahrungsmitteln durch Innovationen in der Agrar- und Ernährungswirtschaft. Dazu fördert das Programm mit Innovationspartnern vor Ort Grüne Innovationsnetzwerke. In 14 ausgewählten Partnerländern sind Grüne Innovationszentren bzw. -Netzwerke entstanden: Äthiopien, Benin, Burkina Faso,Ghana, Indien, Kamerun, Kenia, Malawi, Mali, Mosambik, Nigeria, Sambia, Togo und Tunesien.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Poštni naslov: Dag-Hammerskjöld-Weg 1-5
Kraj: Eschborn
Koda NUTS: DE71A
Poštna številka: 65760
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Angebotseröffnung
Glavni naslov: www.giz.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/01/2017 12:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
204,050.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
207,432.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ICON-Institut Private Sector GmbH
Poštni naslov: Von-Groote-Str. 28
Kraj: Köln
Poštna številka: 50968
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.