Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Maidstone: Storitve socialnega varstva in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Združeno kraljestvo-Maidstone: Storitve socialnega varstva in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    10/11/2018
  • Rok
    10/12/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Kent County Council
Kraj izvajanja
NUTS code: UKJ South East (England)
Naslov kupca
NUTS code: UKJ4 Kent
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85300000 Storitve socialnega varstva in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
30,618,246.00 GBP
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
DN375352
Opis

Kent County Council and the Clinical Commissioning Groups (CCGs) in Kent are looking to commission a Community Navigation service which is designed to help older people and carers make best use of local services and community support to achieve what is most important to them, and so improve their own health, independence and wellbeing.
The contract will commence on 1.4.2019, and will run for a period of 48 months (expiring 31.3.2023) with the option for 2 one year extensions at the sole discretion of the Commissioning Bodies (the Council and/or the CCGs as appropriate) unless terminated in accordance with the published Conditions of Contract.
The contract will be split into both geographic and service lots in order to best meet the differing needs and support requirements of the eligible Kent population.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.kentbusinessportal.org.uk/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
30,618,246.00 GBP
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.