Publications Office of the EU
Portugalska-Viseu: Proizvodi za medicinsko uporabo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Viseu: Proizvodi za medicinsko uporabo

  • Uverejnené
    20/07/2020
  • Rok
    20/08/2020
  • Odpiranje ponudb
    21/08/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centro Hospitalar Tondela-Viseu, E. P. E.
Kraj izvajanja
NUTS code: PT16G Viseu Dão Lafões
Naslov kupca
NUTS code: PT16G Viseu Dão Lafões
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
32/02300/2020
Opis

32/02300/2020 — Acordo-quadro: DM clínico: gastro (agulhas, ansas e balões).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Centro Hospitalar Tondela-Viseu, E. P. E.
Nacionalna registracijska številka: 509822940
Poštni naslov: Avenida Rei Dom Duarte
Kraj: Viseu
Koda NUTS: PT16G
Poštna številka: 3504-509
Krajina: PRT
Glavni naslov: www.hstviseu.min-saude.pt
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one lot only
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/08/2020 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.