Publications Office of the EU
Španija-Melilla: Storitve socialnega varstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Melilla: Storitve socialnega varstva

  • Uverejnené
    15/05/2019
  • Rok
    11/06/2019
  • Oddano
    07/11/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Consejería de Hacienda de la Ciudad Autónoma de Melilla
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES640 Melilla
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85310000 Storitve socialnega varstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,483,007.68 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,772,755.81 EUR
Referenčna številka ponudbe
33/2019/CMA
Opis

Gestión y dinamización de los Centros de Atención Socioeducativa de la CAM.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Consejería de Hacienda de la Ciudad Autónoma de Melilla
Nacionalna registracijska številka: S7900010E
Poštni naslov: Plaza España, 1
Kraj: Melilla
Koda NUTS: ES640
Poštna številka: 52001
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Consejería de Hacienda de la Ciudad Autónoma de Melilla
Glavni naslov: http://www.melilla.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
4,483,007.68 EUR
Končna pogodbena vrednost
3,772,755.81 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Clece, S. A.
Poštni naslov:
Kraj: Melilla
Poštna številka:
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.