Publications Office of the EU
Portugalska-Porto: Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalska-Porto: Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego

  • Uverejnené
    14/01/2022
  • Rok
    11/02/2022
  • Odpiranje ponudb
    14/02/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centro Hospitalar Universitário de São João, E. P. E.
Kraj izvajanja
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Naslov kupca
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
496,460.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
51000522
Opis

Aquisição de Sacos de Sangue

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Centro Hospitalar Universitário de São João, E. P. E.
Nacionalna registracijska številka: 509821197
Poštni naslov: Alameda Professor Hernâni Monteiro
Kraj: Porto
Koda NUTS: PT11A
Poštna številka: 4200-319
Krajina: PRT
Glavni naslov: https://portal-chsj.min-saude.pt/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/02/2022 09:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
496,460.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.