Publications Office of the EU
Odprti postopek za l’ pooblastitev službe šolskega prevoza v imenu občine Grantorto (PD) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Odprti postopek za l’ pooblastitev službe šolskega prevoza v imenu občine Grantorto (PD)

  • Uverejnené
    15/07/2025
  • Rok
    11/08/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Federazione dei Comuni del Camposampierese
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITH36 Padova
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60100000 Storitve cestnega prevoza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
293,667.26 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
7f087ae3-e723-4cb6-8109-7791e085f140@143-G-1814
Opis

glej razpisno dokumentacijo

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://fcc.tuttogare.it/gare/dettaglio.php?codice=1814
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://fcc.tuttogare.it/gare/dettaglio.php?codice=1814
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
293,667.26 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.