Publications Office of the EU
Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liek s účinnou látkou laronidáza, 100U/ml con inf 5ml

  • Uverejnené
    16/10/2024
  • Rok
    20/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    20/11/2024
  • Oddano
    10/02/2025
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33698300 Pektinske snovi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
124,468.50 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
129,339.96 EUR
Referenčna številka ponudbe
167-2024
Opis

Liek sa používa na liečbu pacientov s ochorením MPS I (mukopolysacharidóza I). Podáva sa na liečenie neneurologických prejavov tohto ochorenia. Liek je syntetický enzým nazývaný laronidáza. Dokáže nahradiť prírodný enzým, ktorého je pri MPS I nedostatok.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://evo.isepvo.sk/evo/Pages/Privates/ZakazkaDetail.aspx?id=517647&orgId=9183
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/11/2024 09:00
Metoda oddaje
Najnižšia celková cena v EUR s DPH
Ocenjena vrednost
124,468.50 EUR
Končna pogodbena vrednost
129,339.96 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: MED - ART, spol. s r.o.
Poštni naslov:
Kraj: Nitra
Poštna številka: 94901
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.