Publications Office of the EU
Trockenbauarbeiten - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Trockenbauarbeiten

  • Uverejnené
    18/07/2025
  • Rok
    26/08/2025
  • Odpiranje ponudb
    26/08/2025
  • Oddano
    07/10/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Stadt Göttingen
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE91C Göttingen
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
520,391.05 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
121_2025
Opis

Neubau KITA Ernst-Fahlbusch-Straße 24, 37077 Göttingen wesentliche Ausführungsarbeiten: #- GK-Wandbekleidung der tragenden Außen- und Innenwände ca. 205 m² ##- Herstellung von: #- ca. 780 m² nicht tragender innerer Trockenbau-Trennwände (D 125mm), #- ca. 460 m² Vorsatzschalen (D 100mm) #- ca. 320 m² Vorsatzschalen (D 75mm) #- Montage von 170 m² GK-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) und #- ca. 1.140 m² Akustik-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) #- Herstellung von Wand- und Deckenöffnungen, Aussparungen, Wand- und Deckenanschlüsse #- Lieferung und Montage von Einbauteilen wie Revisionsklappen u. ä.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.meinauftrag.rib.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/08/2025 10:15
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: Angebotspreis der Hauptleistung
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
520,391.05 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Maler Kresin GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Fuldatal
Poštna številka: 34233
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.