Publications Office of the EU
Poljska-Lubomia: Storitve v zvezi z odpadki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Lubomia: Storitve v zvezi z odpadki

  • Uverejnené
    24/09/2021
  • Rok
    29/10/2021
  • Odpiranje ponudb
    29/10/2021
  • Oddano
    21/12/2021
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Lubomia
Kraj izvajanja
NUTS code: PL22 Śląskie
Naslov kupca
NUTS code: PL227 Rybnicki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,130,780.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
RI.271.05.2021.EM
Opis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z posesji, na których zamieszkują mieszkańcy, w sposób umożliwiający Gminie Lubomia osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 888 z późn. zm.), zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa śląskiego na lata 2016-2022, uchwałą w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Lubomia, ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 779 z późn. zm.), a także rozporządzeniami dotyczącymi realizacji zadania.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/10/2021 10:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
2,130,780.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Przedsiębiorstwo Spedycyjno - Transportowe „Transgór” S.A.
Poštni naslov: ul. Jankowicka 9
Kraj: Rybnik
Poštna številka: 44-200
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.