Publications Office of the EU
Španija-Comunidad Valenciana: Storitve čiščenja pisarn, šol in pisarniške opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Comunidad Valenciana: Storitve čiščenja pisarn, šol in pisarniške opreme

  • Uverejnené
    30/09/2022
  • Rok
    19/01/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ayuntamiento de Villajoyosa
Kraj izvajanja
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Naslov kupca
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90919000 Storitve čiščenja pisarn, šol in pisarniške opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
921,503.44 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
5243/2021
Opis

Servicio de limpieza de edificios públicos, centros docentes e instalaciones deportivas.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.2061151/?
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
921,503.44 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.