Publications Office of the EU
Španija-Barcelona: Toaletni papir, robčki, brisače in serviete - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Barcelona: Toaletni papir, robčki, brisače in serviete

  • Uverejnené
    11/11/2022
  • Rok
    16/12/2022
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Transports de Barcelona, SA
Kraj izvajanja
NUTS code: ES511 Barcelona
Naslov kupca
NUTS code: ES511 Barcelona
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
12000135
Opis

AM Suministro de toallitas secamanos 31,5x20CM rec código TMB 5456.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Transports de Barcelona, SA
Nacionalna registracijska številka: A-08016081
Poštni naslov: calle 60, número 21-23 Sector A, Polígono Industrial Zona Franca
Kraj: Barcelona
Koda NUTS: ES511
Poštna številka: 08040
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: LUCIA TORREGROSA
Glavni naslov: www.tmb.cat
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
oznaka CPV

33760000 - Toaletni papir, robčki, brisače in serviete

33600000 - Farmacevtski proizvodi

34000000 - Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet

34600000 - Tirna vozila in njihovi deli

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.