Publications Office of the EU
Češka-Metylovice: Storitve tehničnega in gradbenega svetovanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Češka-Metylovice: Storitve tehničnega in gradbenega svetovanja

  • Uverejnené
    29/11/2023
  • Rok
    09/01/2024
  • Odpiranje ponudb
    09/01/2024
  • Oddano
    23/05/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71310000 Storitve tehničnega in gradbenega svetovanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
8,900,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,700,000.00 CZK
Referenčna številka ponudbe
N006/23/V00033863
Opis

Zagotavljanje storitev TDS (tehnični nadzor graditelja), koordinatorja varnosti in zdravja pri delu ter drugih, zlasti inženirskih, svetovalnih in organizacijskih dejavnosti v zvezi s pripravo in izvajanjem gradbenih del, ki zajemajo posodobitev in razširitev prostorov Medicinskega inštituta Metylovice, če teh dejavnosti ne izvaja več projektna skupina.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/odbornylecebnyustav
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/01/2024 10:05
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
8,900,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
4,700,000.00 CZK
Oddaja naročil
Uradno ime: FLAGRO a.s.
Poštni naslov:
Kraj: Ostrava - Přívoz
Poštna številka: 70200
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.