Publications Office of the EU
Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län

  • Uverejnené
    09/10/2025
  • Rok
    10/02/2026
  • Oddano
    25/06/2026
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Trafikverket Myndighet
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45233139 Vzdrževalna dela na daljinskih cestah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
276,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
221,520,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
KOM-414066
Opis

Basunderhåll väg på allmänna vägar i område Svenstavik, Jämtlands län. Total väglängd ca 956 km.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: framgår av förfrågningsunderlaget
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
276,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
221,520,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Svevia AB (publ)
Poštni naslov:
Kraj: Stockholm
Poštna številka: 10225
Krajina:
Uradno ime: Terranor AB (publ)
Poštni naslov:
Kraj: VÄXJÖ
Poštna številka: 35246
Krajina:
Uradno ime: Peab Anläggning AB
Poštni naslov:
Kraj: SOLNA
Poštna številka: 16928
Krajina:
Uradno ime: Infrakraft Drift & Underhåll Sverige AB
Poštni naslov:
Kraj: Sundsvall
Poštna številka: 852 29
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.