Publications Office of the EU
Švedska-Kalmar: Storitve tehničnih pregledov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Kalmar: Storitve tehničnih pregledov

  • Uverejnené
    03/02/2017
  • Rok
    14/03/2017
  • Odpiranje ponudb
    15/03/2017
  • Oddano
    31/03/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kalmar kommun
Kraj izvajanja
NUTS code: SE213 Kalmar län
Naslov kupca
NUTS code: SE213 Kalmar län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71631000 Storitve tehničnih pregledov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
7,000,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
2016-59
Opis

Service/översyn av sport- och gymnastikanläggningar.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Kalmar kommun
Nacionalna registracijska številka: 212000-0746
Poštni naslov: Box 922
Kraj: Kalmar
Koda NUTS: SE213
Poštna številka: 391 26
Krajina: SWE
Kontaktna oseba: Fredrik Wahlstedt
Glavni naslov: http://www.kalmar.se
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/03/2017 13:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
7,000,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Rantzows Sport Aktiebolag
Poštni naslov: Fritjofs väg
Kraj: Hjärnarp
Poštna številka: 266 75
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.