Publications Office of the EU
Francija-Marseille: Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Marseille: Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov)

  • Uverejnené
    04/04/2019
  • Rok
    14/05/2019
  • Oddano
    12/08/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Grand port maritime de Marseille
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Naslov kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
750,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
592,423.17 EUR
Referenčna številka ponudbe
201810003
Opis

Les travaux relatifs au présent marché ont pour objet la modification et la rénovation de la distribution HT/BT de la station de pompage d'eau potable du Ventillon, ainsi que la rénovation de ses équipements d'automatismes et de contrôle-commande, notamment:
— modification électrique d'un poste préfabriqué béton HT existant (non raccordé sur le réseau de distribution public), alimenté en antenne depuis le réseau de distribution public, le poste préfabriqué béton HT existant est dénommé «P0»,
— remplacement et modification du TGBT existant dans le local électrique de la station avec réhabilitation du TGBT du poste préfabriqué BT existant. Le poste préfabriqué béton BT existant est, dans le cadre du présent marché, transféré à la station de pompage d'eau industrielle du Vigueirat,
— remplacement de l'automate, modification des automatismes et modification du principe de fonctionnement de la station de pompage du Ventillon.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://agysoft.marches-publics.info
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
750,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
592,423.17 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: GTIE Provence (nom commercial Actemium)
Poštni naslov: ZA des Cadesteaux
Kraj: Vitrolles
Poštna številka: 13127
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.