Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Storitve tehnične računalniške podpore - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Storitve tehnične računalniške podpore

  • Uverejnené
    07/10/2017
  • Rok
    14/11/2017
  • Odpiranje ponudb
    14/11/2017
  • Oddano
    06/12/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72611000 Storitve tehnične računalniške podpore
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
89,430.89 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
99,497.16 PLN
Referenčna številka ponudbe
BO-ZP.2610.34.2017
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług wsparcia na oprogramowanie Trend Micro Deep Security. Wykonawca będzie zobowiązany do świadczenia usług wsparcia technicznego dla oprogramowania przez okres 12 miesięcy.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Główny Urząd Geodezji i Kartografii
Poštni naslov: ul. Wspólna 2
Kraj: Warszawa
Koda NUTS: PL
Poštna številka: 00-926
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Arkadiusz Drewniak
Glavni naslov: http://www.gugik.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/11/2017 12:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
89,430.89 PLN
Končna pogodbena vrednost
99,497.16 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Comp S.A.
Poštni naslov: ul. Jutrzenki 116
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 02-230
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.