Publications Office of the EU
Francija-Le Bourget du Lac: Storitve pravnega svetovanja in informiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Le Bourget du Lac: Storitve pravnega svetovanja in informiranja

  • Uverejnené
    30/12/2017
  • Rok
    12/02/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Tunnel Euralpin Lyon Turin SAS
Kraj izvajanja
NUTS code: ITC1 Piemonte
Naslov kupca
NUTS code: FRK27 Savoie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79140000 Storitve pravnega svetovanja in informiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
800,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
FM5893
Opis

La direction juridique de TELT lance une consultation ayant pour objet la réalisation de prestations de services de conseil juridique dans le domaine du droit italien et communautaire.
Les prestations de représentation en justice sont exclues de ce marché.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Tunnel Euralpin Lyon Turin SAS
Poštni naslov: Savoie Technolac, Bâtiment Homère, 13 allée du Lac de Constance, CS 90281
Kraj: Le Bourget-du-Lac
Koda NUTS: FRK27
Poštna številka: 73375
Krajina: FRA
Glavni naslov: www.telt-sas.com
Po elektronski pošti:
https://marches.telt-sas.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.