Publications Office of the EU
Slovaška-Oslany: Razni stroji za posebne namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Oslany: Razni stroji za posebne namene

  • Uverejnené
    30/07/2016
  • Rok
    02/09/2016
  • Preklicano
    18/11/2017
  • Danes
    05/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Obec Oslany
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK022 Trenčiansky kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42990000 Razni stroji za posebne namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
322,239.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
7/2016
Opis

Predmetom zákazky je dodanie technológií pre obec Oslany. Podrobný opis predmetu zákazky a bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Obec Oslany
Nacionalna registracijska številka: 00318396
Poštni naslov: Nám. Slobody 2/3
Kraj: Oslany
Koda NUTS: SK022
Poštna številka: 972 47
Krajina: SVK
Kontaktna oseba: RNDr. František Szalay
Glavni naslov: http://www.oslany.sk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/09/2016 13:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
322,239.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.