Publications Office of the EU
Nemčija-Bad Segeberg: Predelne stene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Bad Segeberg: Predelne stene

  • Uverejnené
    25/06/2019
  • Rok
    30/07/2019
  • Odpiranje ponudb
    30/07/2019
  • Oddano
    19/09/2019
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
KVSH-Kassenärztliche Vereinigung Schleswig-Holstein
Kraj izvajanja
NUTS code: DEF0D Segeberg
Naslov kupca
NUTS code: DEF0D Segeberg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44112310 Predelne stene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
30,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
37,326.60 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Mobile Trennwände.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.e-vergabe-sh.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/07/2019 09:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

44112310 - Predelne stene

45400000 - Zaključna gradbena dela

45000000 - Gradbena dela

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
30,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
37,326.60 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Dorma Hüppe Raumtrennsysteme
Poštni naslov: Industriestraße 5
Kraj: Westerstede
Poštna številka: 26655
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.