Publications Office of the EU
Belgija-Melle: Storitve sanacije kontaminirane zemljine - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Melle: Storitve sanacije kontaminirane zemljine

  • Objavljeno
    18/12/2013
  • Uverejnené
    01/02/2014
  • Rok
    07/03/2014
  • Oddano
    04/06/2014
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Eandis cvba
Kraj izvajanja
NUTS code: BE241 Arr. Halle-Vilvoorde
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90522300 Storitve sanacije kontaminirane zemljine
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
750,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
365,648.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Eandis-EAN12AW029-5-F05_0
Opis

Het voorwerp van dit aankoopdossier is het saneren van de verontreinigde bodem op de site te Halle, L. Van Beverenstraat.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
750,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
365,648.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: B.S.V. NV
Poštni naslov: Blokkestraat 1
Kraj: Harelbeke
Poštna številka: 8530
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.