Publications Office of the EU
Španija-Madrid: Urbana oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Madrid: Urbana oprema

  • Objavljeno
    08/03/2022
  • Uverejnené
    02/05/2022
  • Rok
    17/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    30/05/2022
  • Oddano
    19/09/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Área de Gobierno de Medio Ambiente y Movilidad
Kraj izvajanja
NUTS code: ES300 Madrid
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34928400 Urbana oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,652,845.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,652,845.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
300/2022/00205
Opis

Elementos de mobiliario urbano que cumplan la normativa en vigor de accesibilidad (tres lotes)

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Área de Gobierno de Medio Ambiente y Movilidad
Nacionalna registracijska številka: P2807900B
Poštni naslov: Montalbán, 1
Kraj: Madrid
Koda NUTS: ES300
Poštna številka: 28014
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Área de Gobierno de Medio Ambiente y Movilidad
Glavni naslov: http://www.madrid.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/05/2022 10:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.