Publications Office of the EU
Švedska-Stockholm: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Stockholm: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)

  • Uverejnené
    30/08/2018
  • Rok
    02/10/2018
  • Odpiranje ponudb
    03/10/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Karolinska Universitetssjukhuset
Kraj izvajanja
NUTS code: SE11 Stockholm
Naslov kupca
NUTS code: SE11 Stockholm
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
12,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2018-18
Opis

KUL avser att upphandla fabriksnytt helautomatiserat produktionssystem för molekylärbiologiska tester för påvisning av Mycobacterium tuberculosis-komplexet DNA.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afwcihyfkd&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/10/2018 00:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
12,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.