Publications Office of the EU
Nemčija-Düsseldorf: Storitve popravila in vzdrževanja opreme za distribucijo elektrike - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Düsseldorf: Storitve popravila in vzdrževanja opreme za distribucijo elektrike

  • Oddano
    21/01/2019
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Rechtsamt – Zentrale Vergabestelle
Kraj izvajanja
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50532400 Storitve popravila in vzdrževanja opreme za distribucijo elektrike
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
0.01 EUR
Referenčna številka ponudbe
DUS-2019-0024
Opis

Rahmenvertrag über die Wartung eines Blockheizkraftwerks

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
0.01 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ETW Energietechnik GmbH
Poštni naslov: Ferdinand-Zeppelin-Straße 19
Kraj: Moers
Poštna številka: 47445
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.