Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-London: Dajanje vozil za prevoz potnikov v najem, skupaj z voznikom - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Združeno kraljestvo-London: Dajanje vozil za prevoz potnikov v najem, skupaj z voznikom

  • Uverejnené
    10/12/2019
  • Danes
    01/09/2026
  • Rok
    09/12/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
London Borough of Tower Hamlets
Kraj izvajanja
NUTS code: UKI London
Naslov kupca
NUTS code: UKI42 Tower Hamlets
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
18,900,000.00 GBP
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
DN436819
Opis

Dynamic purchasing system — list of approved suppliers that may or not be awarded a contract.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://procontract.due-north.com/register
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
18,900,000.00 GBP
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.