Publications Office of the EU
Belgija-Bruselj: Študija o „Celoviti analizi obstoječih čezmejnih prometnih povezav in manjkajočih povezav na notranjih mejah EU“ - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Bruselj: Študija o „Celoviti analizi obstoječih čezmejnih prometnih povezav in manjkajočih povezav na notranjih mejah EU“

  • Uverejnené
    10/12/2016
  • Rok
    25/01/2017
  • Odpiranje ponudb
    01/02/2017
  • Oddano
    08/06/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Comisia Europeană, Directorate-General for Regional and Urban Policy, REGIO DGA2.D.2 — European Territorial Cooperation
Kraj izvajanja
NUTS code: DE3 Berlin
Naslov kupca
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
500,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
384,541.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2016CE160AT056.
Opis

Splošni cilj tega naročila je izvesti celovito analizo čezmejnih prometnih povezav, v okviru katere bo ocenjeno trenutno stanje vseh območij notranjih kopenskih meja EU in v okviru katere bodo opredeljene manjkajoče povezave, ki bi bile lahko upoštevane pri naložbah v prihodnosti.
To mora v končni fazi prispevati k boljšemu usmerjanju naložb iz evropskih strukturnih in investicijskih skladov (skladi ESI), instrumenta za povezovanje Evrope (IPE) in po možnosti Evropskega sklada za strateške naložbe (EFSI) ter k ustvarjanju okrepljenih sinergij v prihodnosti.
Poudarek mora biti na železniških povezavah in javnem prevozu. Poleg tega pa je treba analizirati tudi druge možnosti (npr. ceste povezave).

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/02/2017 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
500,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
384,541.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: KCW GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Berlin
Poštna številka: 10963
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.