Publications Office of the EU
Španija-Vitoria-Gasteiz: Storitve popravila in vzdrževanja centralnega ogrevanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španija-Vitoria-Gasteiz: Storitve popravila in vzdrževanja centralnega ogrevanja

  • Uverejnené
    22/11/2022
  • Rok
    09/01/2023
  • Odpiranje ponudb
    10/01/2023
  • Oddano
    06/07/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A. - ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES21 País Vasco
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50720000 Storitve popravila in vzdrževanja centralnega ogrevanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,177,779.65 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
170,027.45 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
CON-2022-SE-0043
Opis

Servicio de mantenimiento de salas de calderas centralizadas de las promociones gestionadas por Alokabide

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A. - ALOKABIDE - Sociedad de Alquiler S.A.
Nacionalna registracijska številka: A01300706
Poštni naslov: Portal de Gamarra, 1A - 2ª planta (Edificio el Boulevard)01013 Vitoria-Gasteiz(Araba/Álava)
Kraj: Vitoria-Gasteiz
Koda NUTS: ES21
Poštna številka: 01013
Krajina: ESP
Kontaktna oseba: Att/ Iñigo Aberasturi
Glavni naslov: http://www.alokabide.euskadi.eus
Po elektronski pošti:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/01/2023 13:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.