Publications Office of the EU
B 5 Dreistreifigkeit 1. BA, Tönning-Rothenspieker, Transport Boden, LBV-SH Nr. 089 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

B 5 Dreistreifigkeit 1. BA, Tönning-Rothenspieker, Transport Boden, LBV-SH Nr. 089

  • Uverejnené
    17/09/2024
  • Rok
    18/10/2024
  • Odpiranje ponudb
    21/10/2024
  • Oddano
    31/10/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landesbetrieb Straßenbau und Verkehr Schleswig-Holstein, Standort Flensburg
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEF01 Flensburg, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
390,957.50 EUR
Referenčna številka ponudbe
ZV-M1-24-1413000-412 .07
Opis

Der Auftrag beinhaltet den Transport von ca. 18.000 Tonnen ausgebauter ungebundener Tragschichten und Bodenmaterial.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.meinauftrag.rib.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
21/10/2024 09:00
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
390,957.50 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: HAHN Transport GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Hammah
Poštna številka: 21714
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.