Publications Office of the EU
Tischlerarbeiten Außenfensterläden WSF - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Tischlerarbeiten Außenfensterläden WSF

  • Uverejnené
    02/04/2026
  • Rok
    29/04/2026
  • Odpiranje ponudb
    29/04/2026
  • Oddano
    21/07/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Land Hessen, vertreten durch den Landesbetrieb Bau und Immobilien Hessen, Zentrale Vergabe
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE71E Wetteraukreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45421142 Vgradnja naoknic
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
327,510.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
VG-B-0454-2026-0230
Opis

Tischlerarbeiten (DIN 18 355);

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.hessen.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://vergabe.hessen.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
29/04/2026 09:30
oznaka CPV

45421142 - Vgradnja naoknic

44100000 - Material in pribor za gradnjo

44110000 - Material za gradnjo

45200000 - Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje

Metoda oddaje
Merilo: Preis
Vrsta: price
Opis: Preis
Ponder (odstotek, točno) : 100.00
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
327,510.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Sven Papon Glasermeister
Poštni naslov:
Kraj: Halle
Poštna številka: 06116
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.