Publications Office of the EU
Slovenija-Ljubljana: Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenija-Ljubljana: Varnostna, gasilska, policijska in obrambna oprema

  • Oddano
    05/04/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
Kraj izvajanja
NUTS code: SI Slovenija
Naslov kupca
NUTS code: SI Slovenija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
Več glavnih kod CPV
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
714,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,276,500.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
MORS 89/2022-ON-PSPb, 430-117/2022
Opis

Eksploziv PG3, 5.000 kos

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
714,000.00
Končna pogodbena vrednost
1,276,500.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: PANNA PLUS d.o.o.
Poštni naslov: Podjunska ulica 13
Kraj: Ljubljana
Poštna številka: 1000
Krajina: SVN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.