Publications Office of the EU
Nemčija-Bad Langensalza: Storitve varovanja z varnostniki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Bad Langensalza: Storitve varovanja z varnostniki

  • Uverejnené
    26/07/2021
  • Rok
    26/08/2021
  • Oddano
    08/11/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Hufeland Klinikum GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Naslov kupca
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79713000 Storitve varovanja z varnostniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
400,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
404,970.56 EUR
Referenčna številka ponudbe
SD 03_2021
Opis

Gegenstand dieser Rahmenvereinbarung ist die die Erbringung von Sicherheitsdienstleistungen (Wachdienst, Service- und Sicherheitsdienst, Revierstreifendienst, Personenschutz) für den öffentlichen Auftraggeber

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Hufeland Klinikum GmbH
Poštni naslov: Rudolph-Weiss-Straße 1-5
Kraj: Bad Langensalza
Koda NUTS: DEG09
Poštna številka: 99947
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Frau Antje Jäger
Glavni naslov: www.hufeland.de
Po elektronski pošti:
https://www.subreport.de/E34964941
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
400,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
404,970.56 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: DWS Service GmbH
Poštni naslov: Hospitalstraße 3
Kraj: Heilbad Heiligenstadt
Poštna številka: 37308
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.