Publications Office of the EU
Italija-Firence: Storitve varstva za prizadete osebe - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Italija-Firence: Storitve varstva za prizadete osebe

  • Uverejnené
    04/10/2018
  • Rok
    18/12/2018
  • Odpiranje ponudb
    08/01/2019
  • Oddano
    05/03/2020
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Azienda USL Toscana Centro
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITI14 Firenze
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85311200 Storitve varstva za prizadete osebe
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
16,480,750.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,984,107.09 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Accordo quadro quadriennale per l’affidamento in lotti separati della gestione dei servizi semiresidenziali per disabili presso i centri diurni dell’azienda USL Toscana Centro.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Azienda USL Toscana centro
Poštni naslov: Piazza Santa Maria Nuova 1
Kraj: Firenze
Koda NUTS: ITI14
Poštna številka: 50122
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Azienda USL Toscana centro — Antonella Turini
Glavni naslov: http://www.uslcentro.toscana.it/
Po elektronski pošti:
https://start.toscana.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/01/2019 10:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.