Publications Office of the EU
E-Barcelona: Škatle prve pomoči - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Barcelona: Škatle prve pomoči

  • Oddano
    25/08/2011
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33141623 Škatle prve pomoči
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,878,035.97
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,293,625.74 EUR
Referenčna številka ponudbe
0099/2011
Opis

Contratación del suministro de botiquines y reposición del material contenido en los mismos.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,878,035.97
Končna pogodbena vrednost
1,293,625.74 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Oxidoc Exclusivas, S.L.
Poštni naslov: C/Asival, 18
Kraj: Palma de Mallorca
Poštna številka: 07011
Krajina: ESP
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.