Publications Office of the EU
Poljska-Wroclaw: Različna zdravila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Wroclaw: Različna zdravila

  • Oddano
    10/04/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33690000 Različna zdravila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,318,030.10
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,464,143.82 EUR
Referenčna številka ponudbe
USK/DZP/PN-19/2018
Opis

Nowa opcja terapeutyczna w ramach leczenia zakontraktowanego programu terapeutycznego leczenia nowotworu stercza.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
1,318,030.10
Končna pogodbena vrednost
1,464,143.82 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Bayer Sp. z o.o.
Poštni naslov:
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 02-326
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.