Publications Office of the EU
Nemčija-Aichach: Vgradnja predelnih sten - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Aichach: Vgradnja predelnih sten

  • Uverejnené
    23/12/2017
  • Rok
    01/02/2018
  • Odpiranje ponudb
    01/02/2018
  • Oddano
    15/03/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landkreis Aichach-Friedberg
Kraj izvajanja
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Naslov kupca
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45421141 Vgradnja predelnih sten
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
179,527.92 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
224,417.27 EUR
Referenčna številka ponudbe
GyM 1140-BA3
Opis

Trockenbauarbeiten Mensa.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Landkreis Aichach-Friedberg
Poštni naslov: Münchener Str. 9
Kraj: Aichach
Koda NUTS: DE275
Poštna številka: 86551
Krajina: DEU
Glavni naslov: https://my.vergabe.bayern.de
Po elektronski pošti:
https://my.vergabe.bayern.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/02/2018 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
179,527.92 EUR
Končna pogodbena vrednost
224,417.27 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: A.S.T. Sommer GmbH
Poštni naslov: Rudolf-Diesel Straße 5
Kraj: Kirchdorf am Inn
Poštna številka: 84375
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.