Publications Office of the EU
D-Leipzig: Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

D-Leipzig: Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje

  • Uverejnené
    11/06/2011
  • Rok
    07/07/2011
  • Odpiranje ponudb
    07/07/2011
  • Oddano
    08/08/2011
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
377,349.87 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
445,758.85 EUR
Referenčna številka ponudbe
11 O 70260
Opis

Pfosten-Riegel-Konstruktion/Alu-Fenster.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/07/2011 11:30
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
377,349.87 EUR
Končna pogodbena vrednost
445,758.85 EUR
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.