Publications Office of the EU
Lieky ATC skupiny A16AB02 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieky ATC skupiny A16AB02

  • Uverejnené
    30/09/2024
  • Rok
    28/10/2024
  • Odpiranje ponudb
    28/10/2024
  • Oddano
    14/01/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33610000 Zdravila za zdravljene bolezni prebavil in presnove
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,945,790.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,885,070.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
19/2024/JH
Opis

Lieky ATC skupiny A16AB02

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/60330/summary
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/60330/summary
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
28/10/2024 09:05
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
najnižšia cena
Ocenjena vrednost
2,945,790.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
2,885,070.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: MED - ART, spol. s r.o.
Poštni naslov:
Kraj: Nitra
Poštna številka: 94901
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.