Publications Office of the EU
Bančna storitev za občino Graces za najem dolgoročnega posojila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Bančna storitev za občino Graces za najem dolgoročnega posojila

  • Uverejnené
    08/10/2025
  • Rok
    13/11/2025
  • Odpiranje ponudb
    13/11/2025
  • Oddano
    13/01/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Łask
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL714 Sieradzki
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66113000 Storitve odobravanja kreditov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,443,663.50 PLN
Referenčna številka ponudbe
BU.3051.1.2025
Opis

Predmet te pogodbe je bančna storitev v zvezi s tem, da je občina Łask najela dolgoročno bančno posojilo v višini 13 049 900,00 PLN (z besedami: trinajst milijonov devetinštirideset tisoč devetsto zlotov 00/100), vključno z: odplačilo prejšnjih posojil in kreditov ter financiranje načrtovanega primanjkljaja v proračunu občine Łask v letu 2025.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://ezamowienia.gov.pl/
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/11/2025 10:15
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
cena
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
6,443,663.50 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Bank Spółdzielczy w Skierniewicach
Poštni naslov:
Kraj: Skierniewice
Poštna številka: 96-100
Krajina:
Uradno ime: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie
Poštni naslov:
Kraj: Malanów
Poštna številka: 62-709
Krajina:
Uradno ime: Bank Spółdzielczy w Zgierzu
Poštni naslov:
Kraj: Zgierz
Poštna številka: 95-100
Krajina:
Uradno ime: Bank Spółdzielczy w Szadku Oddział w Łasku
Poštni naslov:
Kraj: Łask
Poštna številka: 98-100
Krajina:
Uradno ime: Bank Spółdzielczy w Sieradzu Oddział we Wróblewie
Poštni naslov:
Kraj: Sieradz
Poštna številka: 98-285 Wróblew
Krajina:
Uradno ime: Łódzki Bank Spółdzielczy
Poštni naslov:
Kraj: Łódź
Poštna številka: 90-502
Krajina:
Uradno ime: Warszawski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Warszawie
Poštni naslov:
Kraj: Warszawa
Poštna številka: 03-984
Krajina:
Uradno ime: Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej
Poštni naslov:
Kraj: Biała Rawska
Poštna številka: 96-230
Krajina:
Uradno ime: Bank Spółdzielczy w Warcie
Poštni naslov:
Kraj: Warta
Poštna številka: 98-290
Krajina:
Uradno ime: Bank Spółdzielczy w Poddębicach
Poštni naslov:
Kraj: Poddębice
Poštna številka: 99-200
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.