Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Belfast: Proizvodi za medicinsko uporabo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Združeno kraljestvo-Belfast: Proizvodi za medicinsko uporabo

  • Uverejnené
    08/09/2017
  • Rok
    06/10/2017
  • Odpiranje ponudb
    06/10/2017
  • Oddano
    16/01/2018
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Procurement and Logistics Service
Kraj izvajanja
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Naslov kupca
NUTS code: United Kingdom
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,960,000.00 GBP
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,480,500.00 GBP
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
9
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Suction devices and tubing.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://etendersni.gov.uk
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/10/2017 15:30
Kupci
Western Health and Social Care Trust
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.