Publications Office of the EU
Norveška-Skien: Storitve svetovanja pri javnih naročilih - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Skien: Storitve svetovanja pri javnih naročilih

  • Uverejnené
    12/03/2021
  • Rok
    14/04/2021
  • Odpiranje ponudb
    14/04/2021
  • Oddano
    28/05/2021
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Vestfold og Telemark fylkeskommune
Kraj izvajanja
NUTS code: NO0 Norge
Naslov kupca
NUTS code: NO0 Norge
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79418000 Storitve svetovanja pri javnih naročilih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
28,000,000.00 NOK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
28,000,000.00 NOK
Referenčna številka ponudbe
21/67
Opis

Framework agreement, external assistance related to procurements
Purpose of the procurement
The contract shall cover the contracting authority's need for external assistance related to procurements in accordance with the Public Procurement Act of 17 June 2016 no. 73 (PPA) and the Public Procurement Regulations of 12 August 2016 no. 974 on public procurements (PPR).
The contracting authority's need for external assistance must be covered in the event of a lack of capacity and/or competence in own organisation.
Further details on the procurement is given in Annex A, point 2.1.2.
The value and scope of the contract
The total estimated value of the contract: NOK 28 000 000. The given scope must be considered as an estimate and non binding for the contracting authority. The scope of the use of the framework agreement depends to a large extent on the capacity and competence of the contracting authority.
The framework agreement/contract period is 2 years. The contracting authority will have an exclusive option to extend the framework agreement for a further 2 years, one year at a time, altogether a maximum 4 years.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afndodpztb&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/04/2021 12:01
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
28,000,000.00 NOK
Končna pogodbena vrednost
28,000,000.00 NOK
Oddaja naročil
Uradno ime: Inventura AS
Poštni naslov:
Kraj: Oslo
Poštna številka:
Krajina: NOR

Uradno ime: Odin Prosjekt AS
Poštni naslov:
Kraj: Bergen
Poštna številka: 0154
Krajina: NOR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.