Publications Office of the EU
Ohranjanje in vzdrževanje urbanega zelenja z vojnimi grobnicami in kraji nacionalnega spomina ter sečnja in skrb za drevesa in grmičevje v kraju Piekary Śląskie leta 2026 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Ohranjanje in vzdrževanje urbanega zelenja z vojnimi grobnicami in kraji nacionalnega spomina ter sečnja in skrb za drevesa in grmičevje v kraju Piekary Śląskie leta 2026

  • Oddano
    05/01/2026
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Piekary Śląskie
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL228 Bytomski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,241,253.80 PLN
Referenčna številka ponudbe
BZP.271.72.2025
Opis

Ohranjanje in vzdrževanje urbanega zelenja skupaj z vojnimi grobnicami in kraji nacionalnega spomina ter sečnja in skrb za drevesa in grmičevje v Piekary Śląskie - leta 2026. Predmet naročila vključuje zlasti: Ohranjanje in vzdrževanje urbanega zelenja, Ohranjanje in vzdrževanje dreves in grmičevja, Ohranjanje in vzdrževanje vojnih grobnic in krajev nacionalnega spomina, Vzdrževanje in vzdrževanje, druga dela.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: cena- 100 pkt
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,241,253.80 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Poštni naslov:
Kraj: Piekary Śląskie
Poštna številka: 41-946
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.